KADRA SPECJALISTÓW

"PRZY LESIE"

Jestem dyplomowanym Terapeutą z certyfikacjami zawodu. Posiadam certyfikaty szkoleń i kursów : Psychoterapia, współuzależnienia osób z zaburzeniami osobowości. Od ponad roku jestem certyfikowanym trenerem TUS, z wpisem na terenie Mazowieckim. Jestem w trakcie dalszego kształcenia się zakresu terapii uzależnień aby móc podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Zawodowe praktyki odbywałam w Ośrodkach Specjalistycznych. Pacjentom zawsze podaję pomocną dłoń do walki nad swoimi słabościami. Praca Terapeuty to dla mnie sens życia i pasja, a priorytetem jest dobro pacjenta. Do każdego podchodzę indywidualnie z podziwem za odwagę w podjęciu terapii uzależnień. Mam dużą wdzięczność do pacjentów za doświadczenie jakie zdobyłam dzięki wspólnej pracy. ,,Kiedy porażkę nazywasz lekcją a marzenia zamieniasz na cele jesteś już bardzo blisko szczytu"

Klaudia Betkowska Terapeuta Uzależnień

Od kilkunastu lat jestem członkiem różnych grup wsparcia, czerpiąc pomoc, ale przede wszystkim pomagając też innym. Postanowiłem wykorzystać zdobyte doświadczenie i zadecydowałem się zawodowo pomagać osobom uzależnionym. W tym celu ukończyłem szkołę na kierunku Instruktor Terapii Uzależnień. Moja praca z pacjentem opiera się na wykorzystaniu własnego doświadczenia oraz pasji do pomagania. Prywatnie lubię długie spacery brzegiem morza, wędrówki po górach i jazdę na nartach.

Jarosław Sobieraj Instruktor Terapii Uzależnień

W swojej pracy zajmuję się rozwiązywaniem problemów dzieci i dorosłych, które związane są z mówieniem, artykulacją, oddechem, emisją głosu, a nawet zaburzeniami o charakterze neurologicznym. Doświadczenie w pracy z pacjentami dorosłymi, jak i dziećmi zdobyłam na licznych praktykach m.in: na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu, w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu na Oddziale Klinicznym Dziennym Psychiatrycznym, a także w placówkach oświatowych. Swoje doświadczenie zawodowe cały czas poszerzamy aktywnie pracując w różnych instytucjach. Praca jest moją pasją, dlatego stale pogłębiam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach. W terapii korzystam z wielu metod, które dostosowuję do potrzeb pacjenta. Najważniejszy jest dla mnie drugi człowiek i staram się być wyczulona na jego potrzeby. Z taką ideą cała reszta tworzy się już sama.

Milena Janowska Logopeda, neurologopeda kliniczny, specjalista wczesnej interwencji logopedycznej

Instruktor terapii uzależnień w procesie certyfikacji, studia na wydziale psychologii w WSH w Radomiu - w trakcie. Ukończyłam szkołę specjalistów i instruktorów terapii uzależnień CARE Brok oraz kurs terapii tańcem i ruchem. Obecnie studiuję na wydziale psychologii w WSH w Radomiu. Od kilkunastu lat współpracuje z osobami uzależnionymi i ich bliskimi. W swojej pracy łączę doświadczenie i wiedzę z pasją pomagania. Praca z pacjentem to dla mnie przede wszystkim budowanie relacji z drugim człowiekiem poprzez uważność, empatię i towarzyszenie w procesie zmiany. W terapii uzależnienia wykorzystuję elementy treningu uważności oraz elementy terapii tańcem i ruchem.

Bożena Gołębiewska Instruktor Terapii Uzależnień

Posiadam 23 letnie doświadczenie zawodowe w kierunku terapii uzależnień. Jestem instruktorem Psychoterapii uzależnień. Bardzo lubię to co robię. Do każdego człowieka z uzależnieniem podchodzę w taki sposób w jakim sam chciałbym aby terapeuta pracował ze mną. W życiu prywatnym jestem szczęśliwym mężem i ojcem.

Mariusz Górecki Terapeuta Uzależnień

Specjalista Pielęgniarstwa Chirurgicznego Od 2003 r. praca w WSZZ w Płocku - Oddział Urologii 1990r. - 1995r. Liceum Medyczne Pielęgniarstwa w Płocku 2008r. - 2010r. Licencjat Pielęgniarstwa I stopnia we Włocławku. 2010r. - 2012r. Studia II stopnia Magisterskie we Włocławku. 2018r. - 2020r. Specjalizacja Chirurgiczna PWSZ Płock. W tym: kurs Eko, kurs resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO), kurs podstawowej opieki zdrowotnej.

Aneta Kasińska Mgr. Pielęgniarstwa