KADRA SPECJALISTÓW

"PRZY LESIE"

Jestem dyplomowanym Terapeutą z certyfikacjami zawodu. Posiadam certyfikaty szkoleń i kursów : Psychoterapia, współuzależnienia osób z zaburzeniami osobowości. Od ponad roku jestem certyfikowanym trenerem TUS, z wpisem na terenie Mazowieckim. Jestem w trakcie dalszego kształcenia się zakresu terapii uzależnień aby móc podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Zawodowe praktyki odbywałam w Ośrodkach Specjalistycznych. Pacjentom zawsze podaję pomocną dłoń do walki nad swoimi słabościami. Praca Terapeuty to dla mnie sens życia i pasja, a priorytetem jest dobro pacjenta. Do każdego podchodzę indywidualnie z podziwem za odwagę w podjęciu terapii uzależnień. Mam dużą wdzięczność do pacjentów za doświadczenie jakie zdobyłam dzięki wspólnej pracy. ,,Kiedy porażkę nazywasz lekcją a marzenia zamieniasz na cele jesteś już bardzo blisko szczytu"

Klaudia Betkowska Terapeuta Uzależnień

  Od kilkunastu lat jestem członkiem różnych grup wsparcia, czerpiąc pomoc, ale przede wszystkim pomagając też innym. Postanowiłem wykorzystać zdobyte doświadczenie i zadecydowałem się zawodowo pomagać osobom uzależnionym. W tym celu ukończyłem szkołę na kierunku Instruktor Terapii Uzależnień. Moja praca z pacjentem opiera się na wykorzystaniu własnego doświadczenia oraz pasji do pomagania. Prywatnie lubię długie spacery brzegiem morza, wędrówki po górach i jazdę na nartach.

  Jarosław Sobieraj Instruktor Terapii Uzależnień

        Ukończyłem Szkołę Specjalistów i Instruktorów Psychoterapii Uzależnień CARE Brok. Swoje doświadczeniem zawodowe zdobyłem w pracy z osobami uzależnionymi przebywającymi w szpitalu w Zalesiu , oraz jako wolontariusz w dziennym punkcie wsparcia. Tematem osób uzależnionych oraz ich bliskich zajmuje się ponad 7 lat. Moją pasją jest na pewno praca w ośrodkach terapeutycznych. Uwielbiam też pszczoły, ogród, zdrową żywność i tematy związane z poczuciem satysfakcji. . Pogodzenie tych pasji z pracą sprawia mi ogromną radość.

   Łukasz Tomaszewski Instruktor Terapii Uzależnień

    Instruktor terapii uzależnień w procesie certyfikacji, studia na wydziale psychologii w WSH w Radomiu - w trakcie. Ukończyłam szkołę specjalistów i instruktorów terapii uzależnień CARE Brok oraz kurs terapii tańcem i ruchem. Obecnie studiuję na wydziale psychologii w WSH w Radomiu. Od kilkunastu lat współpracuje z osobami uzależnionymi i ich bliskimi. W swojej pracy łączę doświadczenie i wiedzę z pasją pomagania. Praca z pacjentem to dla mnie przede wszystkim budowanie relacji z drugim człowiekiem poprzez uważność, empatię i towarzyszenie w procesie zmiany. W terapii uzależnienia wykorzystuję elementy treningu uważności oraz elementy terapii tańcem i ruchem.

    Bożena Gołębiewska Instruktor Terapii Uzależnień

     Posiadam 23 letnie doświadczenie zawodowe w kierunku terapii uzależnień. Jestem instruktorem Psychoterapii uzależnień. Bardzo lubię to co robię. Do każdego człowieka z uzależnieniem podchodzę w taki sposób w jakim sam chciałbym aby terapeuta pracował ze mną. W życiu prywatnym jestem szczęśliwym mężem i ojcem.

     Mariusz Górecki Terapeuta Uzależnień

      Specjalista Pielęgniarstwa Chirurgicznego Od 2003 r. praca w WSZZ w Płocku - Oddział Urologii 1990r. - 1995r. Liceum Medyczne Pielęgniarstwa w Płocku 2008r. - 2010r. Licencjat Pielęgniarstwa I stopnia we Włocławku. 2010r. - 2012r. Studia II stopnia Magisterskie we Włocławku. 2018r. - 2020r. Specjalizacja Chirurgiczna PWSZ Płock. W tym: kurs Eko, kurs resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO), kurs podstawowej opieki zdrowotnej.

      Aneta Kasińska Mgr. Pielęgniarstwa